Strona główna

Luksusowe wanny SPA
Luksusowe wanny SPA
Wanny Spa kolekcja Limelight®
kolekcja Wanien HOTSPOT®

hr


Wanny z hydromasażem od najlepszego producenta – HotSpring®


Wanny SPA


Jesteśmy największym producentem wanien SPA w Polsce. Nasze produkty są dostępne w ponad 70 krajach na świecie. Od 21 lat na polskim rynku wprowadzamy jakość i wydajność do Państwa łazienek i ogrodów. Zajmujemy się dystrybucją wanien z hydromasażem do użytku prywatnego i komercyjnego. Nieustannie wprowadzamy do naszych systemów różne innowacje technologiczne, co możemy potwierdzić licznymi certyfikatami. Nasze domowe jacuzzi HotSpring® mają certyfikaty jakościowe, a ich produkcja odbywa się według najwyższych standardów międzynarodowych, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność. Do produkcji ogrodowych jacuzzi wykorzystujemy tylko przetwarzalne materiały. Jesteśmy dumni, że nasze produkty są przyjazne środowisku naturalnemu. Ogromne doświadczenie i wiedza, jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwoliły nam uzyskać status lidera na rynku wanien wolnostojących z hydromasażem. Gorąca kąpiel do doskonały sposób na relaks. Dodatkowo ma ona także właściwości lecznicze – pozytywnie wpływa na układ oddechowy i niektóre schorzenia kręgosłupa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Oferujemy duży wybór modeli w konkurencyjnych cenach. Nasz wykwalifikowany personel chętnie doradzi i pomoże wybrać idealne jacuzzi ogrodowe dla Państwa.

 

Wanny SPA z hydromasażem HotSpring® to najpopularniejsze domowe SPA na świecie.

 

 

cons

 

HotSpring® to synonim jakości.

 

Ponad 1 000 000 szczęśliwych użytkowników i 35-letnia historia firmy stanowią najlepszą rekomendację. Minibaseny Hot Spring® to najpopularniejsze i najlepsze wanny z hydromasażu do domu w USA, Kanadzie i w 70 innych krajach świata.

hr 

 

 

Wanny ogrodowe HotSpring® Spa są produkowane przez firmę Watkins Manufacturing Corporation w Kalifornii. Od 1977 roku Watkins Manufacturing zajmuje pozycję lidera w produkcji SPA i jak do tej pory jest jedyną firmą, której trzykrotnie przyznano prestiżową nagrodę JOHN HOLCOMB SILVER za wprowadzone innowacje technologiczne.

 

 

hr

 

 

Dzięki globalnej sieci ponad 800 dealerów, profesjonalnie wyposażonych centrów usługowo-serwisowych i partnerów, z doskonale przeszkolonym personelem, HotSpring® od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku. Bez względu na to gdzie mieszkasz, możesz być pewny, że w pobliżu znajdziesz centrum HotSpring’a®. Uzyskasz tu profesjonalną poradę zarówno przed zakupem swojego wymarzonego urządzenia, jak i po jego nabyciu. Wykwalifikowany personel serwisowo-sprzedażowy, świadczący profesjonalną pomoc  zapewni  realizację międzynarodowej gwarancji.

 

 

hr

 

Watkins Manufacturing wchodzi w skład korporacji MASCO CORPORATION (firmą z listy Fortune 500), która skupia wokół siebie firmy znane w świecie z produktów o najwyższej jakości (Bristan®; Moores®; itp.).

 

masco

 

 

Wszystkie urządzenia i wanny z hydromasażem HotSpring® Spa są certyfikowane i produkowane według najwyższych międzynarodowych standardów, zgodnie z normąISO 9001:2008. HotSpring® posiada również certyfikatTUV/GSspełniając jednocześnie wszystkie wymogi Unii Europejskiej (CE) w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności.  

 

 

tuv

 

 

 

Każda wanna spa z hydromasażem oraz akcesoria spa HotSpring® zostały zaprojektowane i zbudowane z poszanowaniem środowiska naturalnego (HotSpring Think Green). Proces projektowania uwzględniał potrzebę niskiego poboru energii niezbędnej dla utrzymania temperatury i czystości wody. Do produkcji stosowane są materiały nadające się do ponownego przetwarzania (The Earth Smart Spa).

 

 

smart

hr

O NAS

hr

 

Jako autoryzowany polski dystrybutor ogrodowych minibasenów z hydromasażem HotSpring®Spa produkowanych przez Watkins Manufacturing Corporation – już od 1994 roku dajemy Państu możliwość zakupienia wyjątkowych produktów prosto od jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów wanien Spa na świecie.

 

 

watkins

hr

 

Przez ponad dwadzieścia lat na polskim rynku nauczyliśmy się wiele. 

 

hr

Nasze zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalne podejście do kwestii Wellnessu i domowego Spa dało mierzalne rezultaty w postaci ogromnej rzeszy zadowolonych klientów.Ponad 1000 zainstalowanych wanien HotSpring®, do dnia dzisiejszego, daje radość – ciągle rosnącej, grupie naszych klientów.

hr

 

salon2

Największy salon wystawienniczy w kraju daje możliwość prezentacji wielu urządzeń jednocześnie. Lokalizacja siedziby w centrum kraju (Łódź) i przy głównych szlakach komunikacyjnych (A2,E75) powoduję, że dojazd do nas jest prosty. Profesjonalny, wyszkolony i zawsze dostępny zespół serwisowo-sprzedażowy (HotSpring Polska) zapewnia realizację gwarancji, serwis pogwarancyjny, a pełne zaplecze części ułatwia obsługę zainstalowanych wanien. Pogłębiana sukcesywnie wiedza czyni z członków ekipy HotSpring Polska ekspertów z dziedziny zastosowania i wykorzystania wanien Spa w użytku prywatnym i komercyjnym.

 

hr

 

warkin2

Od ponad dwudziestu lat, stanowimy część dumnej społeczności międzynarodowych dealerów HotSpring® działających w 68 krajach świata. Zapewniając Państwu legendarną jakość osiągniętą za sprawą najnowocześniejszych technologii produkcji i standardów zarządzania stosowanych w Watkins Corp.

 

 

hr

Jeśli rozważacie zakup wolnostojącej wanny Spa z hydromasażem, szukacie opinii o wannie Spa, bądź chcecie po prostu porozmawiać o minibasenach ogrodowych – najlepszą decyzją będzie zakup urządzeń HotSpring®Spa.


 hr

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh