chlorofix chlor do spa jacuzzi basen

Chlorifix (1 kg.)

Cena
83,00 zł
Chlorifix to dezynfekcyjny granulat szybko rozpuszczalny. Działa natychmiast na bakterie, grzyby i wirusy w wodzie i rozbija organiczne zmętnienia i zanieczyszczenia. Wolny od wapnia i o neutralnym pH. Chlorifix rozpuszcza się natychmiast i nie zanieczyszcza filtrów.

Sposób użycia:
Przy działającym filtrze, wsypać 5 g Chlorifixu na m3 (1000 L) wody do komory filtracyjnej lub rozpuścić produkt w pojemniku z wodą i wlać tak uzyskany preparat do wanny Spa. Utrzymać współczynnik chloru na poziomie od 0,8 do 1,0 mg/l i pH na poziomie od 7,0 do 7,6. Gdy woda staje się zielonkawa lub mętna, użyć HTH bezchlorkowy Szokowy Spa.

Uwaga!
Stosować ten środek, gdy w wannie Spa nie ma kąpiących się. Nie dopuścić do bezpośredniego kontaktu chloru z wykładziną winylową. Zawsze dozować chlor do wody, nigdy odwrotnie. Nie mieszać ze sobą dwóch różnych produktów.
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh