bezchlorowy szokowy hth do spa jacuzzi basen

HTH Bezchlorowy Szokowy SPA

Cena
80,00 zł
Szokowe, bezchlorowe uzdatnianie trudnej wody w wannach spa w szczególności : przy podwyższonym pH : powyżej 7,6 aż do 8,5. przy podwyższonej temperaturze wody : aż do 40°C.

Proszek bezchlorowy o bardzo szybkim działaniu. Produkt łatwo się rozpuszczający. Zawiera dużo czynników aktywnych. Nie zawiera kwasu izocyjanurowego ( stabilizator). Do zastosowania do każdego typu wody nawet do bardzo twardej. Nadaje się do każdego systemu filtracyjnego. Skuteczny nawet przy niewyregulowanym pH. Przechowuje się długo pod warunkiem że jest składowany w miejscu suchym i temperaturze niższej niż 40°C.

Sposób użycia
PIELĘGNACJA SZOKOWA Gdy woda staje się zielonkawa lub metna, uruchomić filtr i wsypać 20g hth Spa Bezchlorowy szokowy na1 m3 (1000 L) wody bezpośrednio do wanny Spa.

UZDATNIANIE REAKTYWUJĄCE
Co 15 dni, rozsypać 15 g hth Spa Bezchlorowy szokowy na 1 m3 (1000L) wody bezpośrednio do wanny Spa, Przy działającym filtrze.

Uwaga
Stosować środek gdy w wannie Spa nie ma kąpiących się Nigdy nie mieszać produktów ze sobą. Zaleca się wymianę 1/3 pojemności Spa i uzupełnienie świeżą wodą co 10 do 15 dni (niezależnie od intensywności użytkowania).
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh