PH Plus SPA 1,5 Kg

pH plus SPA (1,5 kg.)

Cena
63,00 zł
HTH pH Plus to szybko rozpuszczalny alkaliczny proszek stosowany do podwyższenia i stabilizacji pH wody. Poprawia komfort kąpieli, nie pieni się jeśli stosowany jest wg zalecanych dawek. Produkt zawiera duże stężenie czynników aktywnych, w stanie rozpuszczonym może być używany z różnymi środkami dezynfekcyjnymi i produktami pomocniczymi oraz z wszelkiego rodzaju urządzeniami filtrującymi.

Sposób użycia:
Aby podwyższyć pH o 0,1 jednostki: przy działającym filtrze, rozpuścić 10g HTH pH plus Spa w granulacie na m3 wody w wannie Spa lub rozpuścić produkt w pojemniku z wodą a następnie wlać uzyskany preparat do wanny Spa. Utrzymywać wartość pH na poziomie od 7,0 do 7,6 w zależności od metody pielęgnacyjnej tak aby woda nie stała się agresywna dla skóry i aby zoptymalizować skuteczność dezynfekanta.

Uwaga!
Nie mieszać ze sobą dwóch różnych produktów. Zawsze dozować produkt do wody nigdy odwrotnie.
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh