Krystalizator hth do spa jacuzzi (1 L.)

Krystalizator (1 l.)

Cena
64,60 zł
Preparat zawierający unikalną formułę do SPA przeciw glonom, osadzaniu kamienia i jonom metalicznym. Krystalizuje wodę, nie pieni się i nie zmienia poziomu pH wody. Płyn można stosować ze wszystkimi urządzeniami filtrującymi, w stanie rozpuszczonym może być również stosowany ze środkami dezynfekcyjnymi i produktami pomocniczymi stosowanymi w wannach Spa. Skuteczny nawet przy niewyregulowanym pH.

Sposób użycia
Co 15 dni uruchomić filtr i wlać 2 zakrętki HTH Spa Krystalizator na 1 m3 wody bezpośrednio do wanny Spa. W przypadku wody zielonkawej lub mętniejącej podwoić dawkę preparatu. Utrzymywać wartość pH na poziomie od 7,2 do 7,6 w zależności od metody pielęgnacyjnej.

Uwaga
Stosować środek gdy w wannie Spa nie ma kąpiących się Nigdy nie mieszać produktów ze sobą. Zaleca się wymianę 1/3 pojemności Spa i uzupełnienie świeżą wodą co 10 do 15 dni (niezależnie od intensywności użytkowania).
Szczegóły produktu

 

 

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh