HTH Czyszczący SPA

HTH Czyszczący SPA (1 l.)

Cena
43,00 zł
Czyszczenie i usuwanie kamienia z wanny Spa.
Eliminowanie kamienia, rdzy oraz innych osadów pochodzenia mineralnego.

Charakterystyka
Zawiera duże stężenie czynników aktywnych. Nie zawiera kwasu chlorowodorowego. Doskonale działa jako detergent. Ma przyjemny zapach Nie powoduje korozji. Czyści i nabłyszcza aluminium, chrom, stal nierdzewną, powierzchnie emaliowane : szybko nałożyć i natychmiast spłukać Usuwa kamień z rur odprowadzających i w ten sposób zapobiega zatykaniu się rur. Czyści i usuwa kamień z dysz masażu. Przechowuje się długo pod warunkiem, ze jest składowany w miejscu suchym i temperaturze niższej niz 40°C.

Sposób użycia

Gdy wanna Spa jest pusta zmoczyć powierzchnie przeznaczone do wyczyszczenia. Rozprowadzić gąbką środek. Pozostawić 5 do 10 minut. Przetrzeć szczotką zadawnione plamy i osady, które nie dają się łatwo usunąć. Spłukać dużą ilością wody. Do czyszczenia aluminium, chromu, inoxu i powierzchni emaliowanych wcierać produkt i zaraz potem spłukać.

Uwaga:
Nigdy nie mieszać produktów ze sobą. Zaleca się wymianę 1/3 pojemności Spa i uzupełnienie świeżą wodą co 10 do 15 dni (niezależnie
od intensywności użytkowania).

Pojemność 1 litr
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh