HTH Glonobójczy SPA 1L

HTH Glonobójczy SPA (1 l.)

Cena
53,00 zł
HTH Glonobójczy SPA to środek, który niszczy glony i przeciwdziała ich powstawaniu. Zapobiega odkładaniu się osadów powstałych na skutek nadmiaru jonów metalicznych. Preparat ma działanie klarujące, idealnie nadaje się do wanny Spa z dowolnym systemem filtracyjnym. Nie pieni się oraz nie zmienia wartości pH wody.

Sposób użycia:
Co tydzień należy wlać 2 nakrętki HTH Glonobójcze Spa na każde 1000L wody do wanny z pracującym filtrem. W przypadku wody o zielonkawym zabarwieniu można podwoić dozę preparatu. Utrzymywać wartość pH na poziomie od 7,0 do 7,6 w zależności od metody pielęgnacyjnej.

Uwaga!
Stosować ten środek, gdy w wannie Spa nie ma kąpiących się. Nie mieszać dwóch różnych produktów.
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh