HTH Płyn Aktywujący

HTH Płyn aktywujący

Cena
98,40 zł
HtH Płyn Aktywujący
Nie pieniący się płyn do aktywowania tabletek utleniających. Produkt wzmacnia efekt bezchlorowej dezynfekcji oraz zapobiega rozwojowi glonów. Dezynfekcja bezchlorowa działa w połączeniu z HTH Tabletki Utleniające zapewniając kompletną dezynfekcję wody i ochronę przeciwko glonom.

Sposób użycia stosować razem z Tabletkami Utleniającymi:
Przy pierwszym zastosowaniu: wlać bezpośrednio do wody 15ml HTH Płynu Aktywującego na 1m3 wody (oraz 1 HTH Tabletki Utleniającej na 1m3 wody bezpośrednio do komory filtrów). Przy następnych zastosowaniach: raz na tydzień, 3 - 5 ml aktywatora na 1m3 wody oraz 1 HTH Tabletki Utleniającej na 1m3 wody. W przypadku deszczu, burzy, wysokich temperatur lub pojawienia się śladów smaru zwiększyć dozę, a nawet ją podwoić, gdy to potrzebne lub zwiększyć częstotliwość użycia produktów

Uwaga!
Aby dezynfekcja była skuteczna i kompletna, wyregulować pH między 7,2 i 7,4 za pomocą HTH obniżającego ph lub HTH podwyższającego pH. Stosować ten środek, gdy w wannie Spa nie ma kąpiących się. Nie mieszać dwóch różnych produktów.
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh