HTH Aromat 200 Ml.

HTH Aromat (200 ml.)

Cena
98,40 zł
Aromaty HtH Spa
Są specjalnie przeznaczone do wanien Spa, Jest to produkt skoncentrowany, nie zawierający alkoholu. Nie pieni się i nie zmienia Ph wody. Aromaty mogą być użyte w połączeniu ze wszystkimi produktami do uzdatniania wody oraz ze wszystkimi wykładzinami i urządzeniami filtrującymi do wanny Spa. Nie podrażniają skóry, oczu i nie są niebezpieczne w razie dostania się do przewodu pokarmowego.
Sposób użycia: Bezpośrednio przed kąpielą, wlać zakrętkę aromatu Spa na 1m3 (1000 l.) wody bezpośrednio do wanny Spa

Aromat kwiatu pomarańczy
HTH Spa Kwiat Pomarańczy jest aromatem „zapachowo - pielęgnacyjnym” o właściwościach uspokajających. W połączeniu z dobroczynnym działaniem hydroterapii, które zapewnia Spa, aromat Kwiatu Pomarańczy rozluźnia i zapewnia autentyczny moment wypoczynku.

Aromat Zielonej Herbaty
HTH Spa Zielona Herbata jest aromatem „zapachowo - pielęgnacyjnym” o właściwościach orzeźwiających. W połączeniu z dobroczynnym działaniem hydroterapii, które zapewnia Spa, aromat Zielonej Herbaty regeneruje i poprawia samopoczucie.

Aromat Kwiatu Bawełny
HTH Spa Kwiat Bawełny jest aromatem „zapachowo - pielęgnacyjnym” o właściwościach odprężających. W połączeniu z dobroczynnym działaniem hydroterapii, które zapewnia Spa, aromat Kwiatu Bawełny ukoi nerwy i gwarantuje chwile łagodnego uspokojenia.

Aromat Kwiatów Owoców Cytrusowych
HTH Spa Kwiaty Owoców Cytrusowych jest aromatem „zapachowo – pielęgnacyjnym” o właściwościach pobudzających. W połączeniu z dobroczynnym działaniem hydroterapii, które zapewnia Spa, aromat Kwiatów Owoców Cytrusowych pobudza zmysły i dynamizuje ciało.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh