Uzdatniacz Do Wody

Uzdatniacz do wody (szt.)

Cena
210,00 zł
Wkład srebrowy to produkt o działaniu antybakteryjnym, utrzymujący wodę w czystości, idealny do zastosowania w wannach SPA. Uwalnia on do wody jony srebra, których obecność ogranicza rozwój flory bakteryjnej. Srebro wykazuje zarówno działanie bakteriobójcze, jak i bakteriostatyczne. Jony srebra wzmagają również działanie antybakteryjne środków do dezynfekcji wody (preparatów chlorowych, ozonu, aktywnego srebra ).

Sposób użycia:
Wkład srebrowy umieszcza się wewnątrz filtra oznaczonego szarą nakrętką. Uwalniane jonów srebrowych odbywa się jednocześnie z działaniem ozonatora. Wkład można stosować łącznie z preparatami chloru i tlenu aktywnego.

Konieczna wymiana wkładu co 4 m-ce. !!!
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh